Eesti kasiinod ei taha, et Sa neid nippe näeksid

Viimasel ajal on kasiinoreklaame näha igal sammul, kuid enamus inimesi kindlasti kahtleb, kas online kasiinodes üldse on võimalik võita. Kasiinoentusiasti Argo vastus sellele küsimusele on kindel “jah”. Rääkisin Argoga, kes elab Tallinnas ja on Eesti veebikasiinodes mänginud ligi 5 aastat ning selle aja jooksul kokku võitnud üle 125 000 euro. Mis on tema saladus?

Alljärgnevast postitusest leiad tema TOP 3 soovitust, mida Sa pead teadma enne kui otsustad veebikasiinos mängida:

  1. Saa tasuta raha kasutades kasiinoboonuseid. Kasiinode vahel on hetkel konkurents meeletult tihe ja seetõttu pakutakse uutele mängijatele suurepäraseid tasuta boonuseid. Sisuliselt külvatakse uued mängijad rahaga üle. Tuleb siiski silmas pidada, et tasuta raha jagatakse vaid kasutajatele, kes on kasiinooperaatorile teinud väikese sissemakse, millega mängima hakata. Minu soovitus oleks alustada vähemalt 15-eurose sissemaksega. Enamus uusi mängijaid teevad selle vea, et alustavad väga väikese summaga ja löövad käega kui polemõne minuti mängides midagi võitnud. Väiksema summaga alustades on väga raske midagi võita kuna kasiinod teenivadki suure osa oma tulu mängijatelt, kes loobuvad liiga vara. Raha teenimiseks tuleb olla järjekindel.
  2. Mängi esialgu 1-2 euroste panustega progressiivseid Jackpotte pakkuvaid mänge kuna nende võidud on kõige suuremad. Minupoolne soovitus on alustada sellise mänguga nagu Optibeti Mega Moolah. Selle mänguga olen 100-eurose investeeringuga võitnud täpselt 5302 eurot. 🙂
  3. ETTEVAATUST! Kõik veebikasiinod pole Eestis legaalsed ja on suur oht oma teenitud rahast ilma jääda. Ainult Eesti maksuametis registreeritud kasiinod saavad siin kasiinot opereerida. Näiteks Optibet on eestikeelse klienditoega ja Eestis registreeritud kasiino, kellel on kõik vajalikud load, lepingud ja sertifikaadid siin tegutsemiseks. See garanteerib selle, et saad oma võidud igal ajahetkel ilma probleemideta välja võtta.
  4.  ÄRA MINE AHNEKS! Viimaseks, aga võib-olla kõige olulisemaks soovituseks on see, et kasiinos võites ei tohi minna ahneks. Pane eesmärgid paiga ja hoia neist kinni! Näiteks: “soovin teenida selle nädalaga 500 eurot”. Kui Sa selle summani jõuad, siis võta oma teenitud võit välja ja oota, millal kasiino pakub Sulle uut deposiidiboonust ning alusta siis uuesti.

NB!

Pärast nende soovituste jagamist võttis meiega ühendust Optibet ja tegi meie lugejatele eripakkumise – kõik uued mängijad, kes liituvad alloleva lingi kaudu saavad XX tasuta keerutust, millega on võimalik võita Jackpot! See pakkumine kehtib vaid seega kiirusta ja liitu alloleva lingi kaudu!

Be the first to comment on "Eesti kasiinod ei taha, et Sa neid nippe näeksid"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*